Shana zajęła 2 miejsce, ocenę doskonałą oraz srebrny medal do kolekcji :) .

Poznaliśmy za to wspaniałego człowieka i spędziliśmy miło ten czas na wystawie.

18.07.2015r.

Po raz wierwszy wybraliśmy się na zagraniczną wystawę.

Jako debiut wbralismy prestiżową wystawę klubu E.L.S.A. ( Największy Niemiecki klub rasy Rhodesian Ridgeback) w Schöningen,

mimo bardzo wysokiej stawki i mocnej klasy nasza sunia zajęła 4 miejsce i ocenę doskonałą.

28.06.2015r.

Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Szczecinie

Shana zdobyła kolejne złotko, ocenę doskonałą oraz duży wniosek na Championa Polski (CWC/CAC)!!!

30.05.2015r.

II Konkursowe Biegi rasy Rhodesian Ridgeback. Ossy 2015

Nasz rudzielec zdobył 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej suk!!! Jestem szczęśliwa i dumna oraz pewna że jeszcze nie raz spróbujemy swoich sił w coursingu.

23.05.2015r.

Ogólnopolskie Zawody Top Speed Dog w Gdańsku (bieg na 40 m.)

Pierwszy raz braÅ‚yÅ›my udziaÅ‚ w tego typu zawodach, ale na pewno nie ostatni!!.Shana w pierwszej rundzie miaÅ‚a czas  3.67 sek. a w drugiej 3.56 sek. patrzÄ…c na konkurencjÄ™ i nasze przygotowania a raczej jego brak byÅ‚o super ogólnie 8 miejsce na 30 zapisanych psiaków tym sporo borderów torpedzikow. NIRA kolejno 5.16 i 4.83 s. I najmniejszy pies którego Å‚apaÅ‚a fotokomorka. 5 miejsce w swojej klasie, ale pozostaÅ‚e psiaki byÅ‚y sporo wiÄ™ksze i miaÅ‚y dÅ‚uższe Å‚apki.

Bieg z przewodnikiem Shana ze mną 5 miejsce, a Nira z Adrianem 8. Nasza ruda jak na RR przystało czerpała mnóstwo radości z pogoni za Pańcią i jak widać w drugim biegu poprawiła swój czas. Z "workiem" nowych doświadczeń zaczniemy przygotowywać się do wrześniowych biegów w Stargardzie Szczecińskim.

Obie nasze dziewczynki otrzymały Kwalifikację do Master of TSD!!!

9.05.2015r.

Po raz pierwszy Shana brała udział w ogólnopolskich zawodach Rally-O.

Zdobyła 206/210 pkt. i uzyskała czas 2,51 min. co sprawiło że stanęła na 6 miejscu w klasyfikacji !!!

Jak na debiut jestem dumna z małej, tym bardziej że tylko nieliczne Rhodesiany startują w zawodach z posłuszeństwa.

1.05.2015r.

Na Krajowej Wystawie Psów Myśliwskich w Manowie

Shana zdobyła kolejne złotko, ocenę doskonałą, wniosek na Championa Polski (CWC/CAC) oraz uzyskała tytuł Najlepszej Dorosłej Suki i Zwycięzcy Rasy (BOB) !!!